sok
06 بهمن 1401 - 22:25

تارتار: به ۳ امتیاز برابر تراکتور نیاز اساسی داریم؛ هواداران تنهایمان نگذارند

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: به سه امتیاز برابر تراکتور نیاز اساسی داریم و امیدواریم هواداران در این مسیر تیم را تنها نگذارند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، مهدی تارتار شامگاه امشب در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: به طور قطع بازی فردا برای ما آسان نیست، دو تیم ریشه دار و با اصالت رو به روی هم قرار می‌گیرند و بازی برای هیچ یک از دو تیم آسان نیست.

وی افزود: با تغییری که تیم تراکتورسازی در کادر فنی خود داشت شاهد تغییر سیستم در این تیم بودیم و سبک بازی خود را کاملا تغییر داده و سعی می‌کنند با تحت فشار قراردادن از اشتباهات حریف استفاده کنند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان خاطرنشان کرد: ماهم با توجه به شناختی که از این تیم پیدا کردیم تمرینات ویژه‌ای برای این نوع بازی حریف در نظر گرفته‌ایم و سعی می‌کنیم هوشمندانه عمل کنیم، تمرینان خوبی داشتیم و انگیزه بالایی برای بازی فردا داریم و امیدوارم با رعایت نکات لازم 3 امتیاز بازی را به دست آوریم.

وی تصریح کرد: به سه امتیاز این دیدار بسیار احتیاج داریم و روند ما در 3 هفته اخیر چندان مطلوب نبوده و با توجه به تمریناتی که در طول هفته انجام دادیم امیدوار هستم که بازیکنان با تمام وجود بازی کنند و پیروز این میدان شوند.

تارتار درباره عملکرد سبزپوشان در نقل و انتقالات نیم فصل بیان کرد: از همه بازیکنان که در نیم فصل نخست زحمت کشیدند و با تمام وجود در اختیار باشگاه بودند، اما بسیاری از بازیکنان نمی‌توانند با تفکرات مربی هماهنگ شوند و این نقل و انتقالات نیز برای همین است، برخی بازیکنان خودشان می‌روند و برخی را ما کنار می‌گذاریم.

وی گفت: کار کردن با کادر ما سخت است و بازیکنان باید بسیار تلاش کنند و باید نتیجه جا به جایی بسیار زیاد بازیکنان در تیم‌های من را بررسی کنید که مفید بوده یا خیر، در مسجد سلیمان نزدیک به 23 بازیکن جدید بردم و تیم را از آن شرایط خارج کردیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: در تیم پیکان نیز در نیم فصل بسیاری را تغییر دادم و باید نتیجه اثر بخش آن را بررسی کنیم، ما به آینده نگاه می‌کنیم و برای ما از همه مهمتر این است که باشگاه متضرر نشود، اگر می‌بینید بازیکنی را از لیست خارج می‌کنیم به دنبال جلوگیری از ضرر تیم هستیم.

وی افزود: در پایان فصل هم باید نتایج بررسی شود و سال گذشته این اتفاق تاثیرگذار بود و جهش خوبی در جدول داشتیم و امیدوارم در پایان فصل نیز این اتفاق مجدد رخ دهد.

تارتار درباره حضور هواداران در دیدار فردا خاطرنشان کرد: امیدوارم فردا هواداران ما را تنها نگذارند و فردا نیاز بسیار زیادی داریم که از ما حمایت شود و انگیزه لازم به بازیکنان داده شود و امیدوارم در پایان بازی، هواداران خوشحال باشند.

انتهای پیام/163/ن

 
منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1000061